Diskusní téma: Inteligentní instalace

cheapest tadalafil 32

Babdeadia 05.06.2021
<a href=https://priligyset.com/>priligy dapoxetina 60 mg

herbal potpourri reviews

ElliotHex 07.12.2020
herbal remedy book <a href=https://auringonalla.fi/xanaxdk.html>https://auringonalla.fi/xanaxdk.html</a> stress herbal remedies

Pro postižené

M. Král 21.07.2015
Z důvodu mého tělesného postižení bych potřeboval ve svém domě ovládat více věcí než zřejmě běžný člověk potřebuje. Chtěl bych např. elektricky zavírané dveře nejen mezi pokoji, ale také skříně s oblečením a další věci, které každý běžně obsluhuje rukama. Je tedy možné ovládat i takové věci v domácnosti? Děkuji

Elektřina

Petra Kubatá 06.05.2015
Chci stavět dům, ale vůbec nevím, jak postupovat v případě elektřiny. Informovala jsem se, že si musím sjednat dodavatele elektřiny, ale nerozumím ani předložené žádosti. Je možné sjednat zakázku na zajištění veškerých věcí spojených s elektřinou, abych v závěru mohla mít dům pod kontrolou?

Re: Elektřina

Petr 11.06.2015
Nejlépe se obraťte na profesionální elektromontážní firmu, která vám poradí a provede vše potřebné pro připojení vašeho domu či stavby k odběru elektrické energie.

Pomoc v tísni

Jan Foltýnek 28.03.2013
Mám starého otce, který by měl bydlet ve své části domu, který stavíme. Chtěl bych mít jistotu, že v případě, že bude potřebovat pomoc budu včas informovaný. Vím, že existují některé firmy nebo neziskové organizace, které poskytují tyto služby. Jsou zde ale poplatky a tak bych to chtěl vyřešit do budoucna, v případě potřeby pro děti nebo pro nás. Nabízí váš systém i tyto možnosti?

Re: Pomoc v tísni

Petr Macura 11.06.2013
Systém inteligentní instalace umožňuje on-line sledování (internet) co se momentálně v domě děje včetně přítomnosti osob v jednotlivých místnostech a záběru z kamer. Instalaci je také možno vybavit tzv. Panic tlačítky, které slouží k tomu, aby si kdokoliv mohl v případě nouze stiskem jediného tlačítka přivolat prostřednictvím GSM pomoc. Tlačítko je přenosné a může být ve formě přívěšku na klíče nebo "hodinek" na zápěstí. S osobami v době můžete také hlasově komunikovat prostřednictvím IP kamer.

Zabezpečení domu

Tomáš Rendl 23.03.2013
Chtěl bych si zabezpečit dům proti vloupání, může mi v tomto pomoci vámi nabízený systém?

Re: Zabezpečení domu

Petr 11.06.2015
Pro zabezpečení domu proti vloupání nemohu než doporučit elektronický systém zabezpečení. Hlídá váš dům neustále, informuje vás prostřednictvím SMS nebo internetu o neobvyklých událostech a je schopen i přivolat v případě vloupání nebo napadení bezpečnostní agentůru. Součástí EZS také může být požární signalizace a případně i kamerový systém. Instalaci vždy svěřte firmě, která má příslušnou koncesovanou živnost.

Zvládne ovládání systému každý?

Pavlína 15.06.2012
Jsem netechnický typ a mám obavy, jestli systém pochopím a dokážu jej ovládat. Umím na počítači, zvládnu i mobilní telefon, bude mi to stačit?

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Future building systems Studentská 6202/17
Ostrava-Poruba
708 00
+420 603 884 633 info@futurebuilding.cz